Niestandardowa kantówka okienna i drzwiowa

Niestandardowa kantówka okienna i drzwiowa

Producent kantówki Richd. Anders może pochwalić się autorską technologią, która znacząco modyfikuje proces konstrukcji kantówki okiennej lub drzwiowej. Kantówka produkowana jest przede wszystkim z wysokogatunkowego drewna sosnowego, które jest objęte certyfikatami FSC® - klienci mają pewność, że drewno pochodzi z lasów objętych planową gospodarką, a także z innych kontrolowanych źródeł.

Na życzenie klienta kantówka okienna oraz drzwiowa wykonana może zostać z drzewa eukaliptusowego lub modrzewiowego. Do produkcji wykorzystywany jest surowiec drzewny o wilgotności 12% ±2%, która dba o jego najwyższą jakość. Kantówki o standardowych wymiarach są produkowane przy wykorzystaniu kleju wodoodpornego DIN EN 204 D4, natomiast jeżeli klient zamówi kantówki o niestandardowych kształtach oraz wymiarach wykorzystywany jest klej klasy EPI.
Richd. Anders oprócz kantówek standardowych oferuje również profil brytyjski, francuski, skandynawski, a nawet włoski. Dzięki wysokiej jakości sprzętom oraz maszynom producent kantówki jest w stanie wykonać wszelkie projekty stworzone przez klienta, np. okna dachowe, a także inne elementy klejone. Zobacz: https://www.richd-anders.pl/produkty/kantowka-w-ksztalcie-litery-l-i-t.html
Klejenie kantówki o niestandardowych wymiarach wykonywane jest przy pomocy klejenia warstwowego lub klejenia blokowego, a następnie obłogowania w tym elementami innych gatunków drzew lub materiałów drewnopochodnych.
Kantówka okienna oraz drzwiowa wykonana z drewna sosnowego znana jest ze zwiększonej wytrzymałości, oraz stabilności konstrukcji. Kantówki firmy Richd. Anders wyróżniają się na tle innych kantówek nie tylko precyzyjnymi wymiarami, ale również brakiem krzywizn oraz wad w drewnie, dzięki czemu całość jest wytrzymalsza. Na zamówienie wykonywana jest kantówka okienna i drzwiowa nie tylko o zróżnicowanej budowie, ale również jakości wskazanej przez klienta.

Nowe komentarze o firmach: (0)
Napisz komentarz o firmie budowlanej
Końcowa ocena firmy:

Podobne firmy budowlane

Ocena: 5/5 (4 opinie)
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie

Jaka powinna być podłoga do kuchni? Przede wszys...
Wybór odpowiedniego dachu to szalenie istotna kwe...
Wypoczynkowa przestrzeń salonu powinna być wypos...
Zsypy budowlane są wykorzystywane nie tylko do po...
Masywna szafa na całą ścianę będzie praktyczn...
Laminat jest nowoczesnym tworzywem o niepowtarzaln...