Niestandardowa kantówka okienna i drzwiowa

Niestandardowa kantówka okienna i drzwiowa

Producent kantówki Richd. Anders może pochwalić się autorską technologią, która znacząco modyfikuje proces konstrukcji kantówki okiennej lub drzwiowej. Kantówka produkowana jest przede wszystkim z wysokogatunkowego drewna sosnowego, które jest objęte certyfikatami FSC® - klienci mają pewność, że drewno pochodzi z lasów objętych planową gospodarką, a także z innych kontrolowanych źródeł.

Na życzenie klienta kantówka okienna oraz drzwiowa wykonana może zostać z drzewa eukaliptusowego lub modrzewiowego. Do produkcji wykorzystywany jest surowiec drzewny o wilgotności 12% ±2%, która dba o jego najwyższą jakość. Kantówki o standardowych wymiarach są produkowane przy wykorzystaniu kleju wodoodpornego DIN EN 204 D4, natomiast jeżeli klient zamówi kantówki o niestandardowych kształtach oraz wymiarach wykorzystywany jest klej klasy EPI.
Richd. Anders oprócz kantówek standardowych oferuje również profil brytyjski, francuski, skandynawski, a nawet włoski. Dzięki wysokiej jakości sprzętom oraz maszynom producent kantówki jest w stanie wykonać wszelkie projekty stworzone przez klienta, np. okna dachowe, a także inne elementy klejone. Zobacz: http://www.richd-anders.pl/produkty/kantowka-w-ksztalcie-litery-l-i-t.html
Klejenie kantówki o niestandardowych wymiarach wykonywane jest przy pomocy klejenia warstwowego lub klejenia blokowego, a następnie obłogowania w tym elementami innych gatunków drzew lub materiałów drewnopochodnych.
Kantówka okienna oraz drzwiowa wykonana z drewna sosnowego znana jest ze zwiększonej wytrzymałości, oraz stabilności konstrukcji. Kantówki firmy Richd. Anders wyróżniają się na tle innych kantówek nie tylko precyzyjnymi wymiarami, ale również brakiem krzywizn oraz wad w drewnie, dzięki czemu całość jest wytrzymalsza. Na zamówienie wykonywana jest kantówka okienna i drzwiowa nie tylko o zróżnicowanej budowie, ale również jakości wskazanej przez klienta.

Nowe komentarze o firmach: (0)
Napisz komentarz o firmie budowlanej
Końcowa ocena firmy:

Podobne firmy budowlane

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (5 opinii)

Osoby, które wybierają kierunek studi&oacu...
Wybór odpowiedniej podłogi nie jest zadani...
Odpowiednie ułożenie podłogi na gruncie nie jes...
Czy zdecydować się na wspólne mieszkanie ...
Jeżeli mieszkasz w domku jednorodzinnym bądź te...
Podłogi drewniane dodają wnętrzu ciepła, uroku...