Projektowanie wnętrz Rzeszów Oscar-dekoracje

Pozycja
w Katalogu:
4
Projektowanie wnętrz Rzeszów Oscar-dekoracje
Średnia ocena producenta
5/5
Wszystkie oceny: 7

Opis przedsiębiorstwa

Jeżeli chcesz dokonać metamorfozy swojego mieszkania i szukasz do świadczonego projektanta wnętrz, powinieneś zapoznać się z ofertą rzeszowskiej pracowni Oscar-Dekoracje. Firma działa w branży od wielu lat i ma na koncie wiele realizacji wykonanych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Cechą projektów wykonywanych w Oscar-Dekoracje jest wspaniała estetyka, funkcjonalność oraz styl. Jeśli cenisz sobie powyższe, z pomocą tych specjalistów uda Ci się stworzyć wymarzone wnętrze, będące przytulnym i praktycznym miejscem dla każdego.

Pracownia Oscar-Dekoracje oferuje zainteresowanym wiele usług związanych z projektowanie wnętrz  Rzeszów oraz dekoratorstwem. Firma zajmuje się tworzeniem aranżacji zarówno mieszkań i domów, jak i lokali usługowych i miejsc publicznych. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, Oscar-Dekoracje tworzy projekty zgodne z oczekiwaniami klientów. Każda z realizacji dokładnie określa rozmieszczenie i rodzaj mebli, kolorystykę, dodatki oraz projekt hydrauliki i elektryki. Dzięki temu każdy klient ma zapewnioną kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Oscar-Dekoracje to także pomoc w zakresie doradztwa i dekoratorstwa. Pracownia jest miejscem, w którym każdy uzyska odpowiedzi na pytania dotyczące kwestii doboru odpowiedniej kolorystyki, ozdób, układu oraz funkcjonalności pomieszczeń. Dzięki współpracy z klientem możliwe jest wykonanie spersonalizowanego projektu, zawierającego wszelkie wskazówki i wytyczne klienta.

Oscar-Dekoracje to także usługi w zakresie projektowania on-line. To propozycja skierowana w szczególności do klientów z odległych miast, którzy chcą skorzystać z pomocy pracowni. Usługa ta obejmuje te same działania, co bezpośrednia praca z klientem. Dzięki temu każdy z Państwa ma szansę skorzystać z pomocy doświadczonych projektantów bez względu na odległość.
Pracownia projektowa Oscar-Dekoracje to profesjonalne miejsce, w którym piękno łączy się z funkcjonalnością i stylem. Tutaj znajdziesz najlepszych specjalistów, którzy zaprojektują twoje wymarzone wnętrze i sprawią, że twój dom stanie się przytulną oazą sprzyjającą odpoczynkowi.

Jak oceniacz firmę?
Szybkość realizacji:
Jakość:
Cena:
Nowe komentarze o firmach: (7)
Sabina
Projekty pani Małgorzaty są przemyślane i oparte są o najnowocześniejsze rozwiązania. Szczerze polecam
Czarek
Polecam firmę - super kontakt i terminowość
Justyna
Oscar-dekoracje trafia w mój gust pod względem efektu końcowego, ale również indywidualnego podejścia do klienta. Projektant tej firmy bardzo dobrze połączył ze sobą stylowe wnętrze z funkcjonalnością, tak jak chciałam. Biuro zaprojektowane przez tę firmę prezentuje się kapitalnie!
Ola
Korzystałam z usług projektowania wnętrz tej firmy. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu, kto również tak jak ja, nie ma wizji zaplanowania lub urządzenia swojego pomieszczenia. Projektant bardzo dobrze doradza, trafia w preferencje klienta oraz realizuje plan. Jestem zadowolona z pracy Oscar-dekoracje.
Małgosia
Współpracując z tą firmą można odczuć bardzo indywidualne podejście do klienta skupione na jego potrzebach i wizjach dotyczących planowania wnętrz. Projektant poradził sobie super z moim mieszkaniem. Efekt końcowy bardzo zadowalający.
Małgosia
Współpracując z tą firmą można odczuć bardzo indywidualne podejście do klienta skupione na jego potrzebach i wizjach dotyczących planowania wnętrz. Projektant poradził sobie super z moim mieszkaniem. Efekt końcowy bardzo zadowalający.
Monika
Firma Oscar bardzo fachowo podchodzi do klienta i ma z nim bardzo dobry kontakt. Jej wysoki profesjonalizm w pracy sprawia, że każdy klient będzie zadowolony z usług firmy "Oscar". Projektowanie wnętrz na najwyższym poziomie. Polecam!
Napisz komentarz o firmie budowlanej
Końcowa ocena firmy:

Podobne firmy budowlane

Sumińska 4 A
tel: 604173262
Bądź pierwszy
w ocenie
Starzyńskiego 22/11
35-508
tel: 668152910
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Towarowa 2
35-231
tel: 517043004
Bądź pierwszy
w ocenie
Ignacego Paderewskiego 11B
35-328
tel: 501318014
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (8 opinii)

Będąc właścicielem mieszkania i chcąc je wyna...
Nawet niewielki salon może zamienić się w nadzw...
Wybór odpowiedniej podłogi nie jest zadani...
Chciałbyś wymienić w swoim mieszkaniu drzwi? Ro...
Budujesz swój własny dom? Zainwestuj w sol...
Obrazy i dekoracje to nieodzowne dodatki do wnętr...