Maszyny Taski Swingo - charakterystyka

Maszyny Taski Swingo - charakterystyka

Taski Swingo 350B to urządzenie, które mimo swoich niewielkich rozmiarów doskonale spełnia swoją rolę jako maszyna czyszcząca. Sprzęt wyposażony jest w szczotkę walcową oraz dwie listy ściągające wodę, które znajdują się przed i za nią. Umożliwia to łatwe poruszanie się z maszyną zarówno w przód, jak i w tył. Regulowana rękojeść daje natomiast możliwość używania maszyny bez większych ograniczeń ruchowych. Sporym atutem urządzenia są baterie litowo-jonowe, które nie wymagają czasochłonnego ładowania sprzętu, a także zapewniają wydłużony czas pracy. Co więcej, brak kabla podczas pracy pozwala uniknąć potknięcia, które może się dla osoby sprzątającej skończyć nieszczęśliwie. Urządzenie Taski Swingo 350B doskonale sprawdza się przede wszystkim podczas czyszczenia twardych podłóg, wykonanych na przykład z płytek ceramicznych czy betonu. To idealne rozwiązanie dla miejsc, w których nieustannie przebywa wiele osób, ponieważ niezwykle szybko osusza wyczyszczone podłogi, zapobiegając w ten sposób jakimkolwiek wypadkom spowodowanym poślizgnięciem. Maszyna jest niezwykle solidna oraz wygodna w użytkowaniu, co gwarantuje regulacja wysokości jej rękojeści oraz jej idealnie dopasowany do kształtu dłoni kształt.

 

Urządzenie Taski Swingo 1255B służy do w pełni profesjonalnego oczyszczania oraz osuszania twardych, średniej wielkości powierzchni. Doskonale sprawdzi się między innymi w przypadku posadzek wykonanych z płytek ceramicznych, kamienia, gresu, PCV, czy też betonu. To niezwykle praktyczna maszyna, która znakomicie nadaje się dla osób o dowolnym wzroście. Świetnie radzi sobie z wszelkimi nierównościami, a także wyjątkowo łatwo się ją obsługuje. To sprawia, że korzystanie ze sprzętu jest nie tylko bezproblemowe, ale również niezwykle komfortowe. Dzięki stabilnej konstrukcji oraz łatwości prowadzenia maszyny, doskonale sprawdzi się ona zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Sprawnie oraz efektywnie wyczyści nawet większą powierzchnię, co czyni urządzenie idealnym wyborem do miejsc o wzmożonym ruchu pieszym, takich jak supermarkety, szpitale, hale sportowe, obiekty przemysłowe i wiele innych. Wysoka jakość sprzętu oraz jego stabilna konstrukcja sprawiają, że jest to znakomite rozwiązanie dla osób, którym zależy na produktywnej oraz w pełni komfortowej pracy.

 

Urządzenie Taski Swingo 5000 to automatyczna maszyna czyszcząca z siedziskiem dla operatora. Doskonale spełnia swoją funkcję , dodatkowo osuszając umytą powierzchnię. Znakomicie sprawdza się w przypadku twardych posadzek, wykonanych między innymi z płytek ceramicznych, gresu, kamienia, betonu, wykładziny PCV, czy też sportowej. Sprzęt charakteryzuje się dużą szerokością czyszczenia oraz sporej wielkości zbiornikami na płyny. Dzięki wyposażeniu w system oszczędnego dozowania, urządzenie jest w stanie wyczyścić dużą powierzchnię bez zbyt częstych przystanków na wymianę płynów. To sprawia, że idealnym zastosowaniem maszyny jest miejsce o dużej powierzchni, może to więc być między innymi hipermarket, kompleks sportowy, galeria handlowa, czy też park logistyczny. Urządzenie Taski Swingo 5000 jest wyjątkowo łatwe w obsłudze, co znacznie ułatwia proces szkolenia nowych pracowników. Ergonomiczna oraz funkcjonalna budowa maszyny sprawia, że doskonale czyści posadzkę na całej swojej szerokości. Wysoka jakość urządzenia oraz jego trwałość zapewniają natomiast długotrwałe i bezawaryjne korzystanie ze sprzętu.

 

Taski Swingo 455E to urządzenie szorująco-zbierające, które doskonale sprawdza się przede wszystkim w przypadku posadzek o niewielkim rozmiarze, a także powierzchni mniej dostępnych, na przykład pomiędzy meblami. Maszyna jest niezwykle łatwa w obsłudze, a jej regulowana rękojeść sprawia, że można dopasować ją do osoby o dowolnym wzroście. Lekkość jej prowadzenia umożliwia użytkowanie jej zarówno mężczyznom, jak i kobietom. To znakomity wybór w przypadku miejsc, w których trzeba szybko umyć oraz osuszyć podłogę, która dzięki temu od razu może być używana. Sprzęt doskonale spełnia swoją rolę, nie wymagając przy tym żadnej regulacji, co znacznie ułatwia pracę z nim. Taski Swingo 455E to rozwiązanie idealnie sprawdzające się między innymi w miejscach takich, jak hotele, szkoły, markety, banki, biura, czy też sklepy. Istotnym atutem sprzętu jest jego duża szerokość sprzątania oraz sporej wielkości zbiorniki, które dają możliwość dłuższej pracy bez konieczności zatrzymywania się na wymianę płynów. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością użytych do jego produkcji materiałów, a także solidną oraz stabilną konstrukcją, która czyni pracę z nim w pełni komfortową oraz niezwykle wygodną.

 

 

 

 

 

Nowe komentarze o firmach: (3)
Artur
serdecznie polecam urządzenie urządzenie Taski Swingo 5000, swietnie radzi sobie z podlogami , niezwykle wygodna i latwa w obsłudze, wazne ze maszyna nie zostawia mokrych plam tylko osusza umyta powierzchnie.
Ewelina_Król
Jestem szczęśliwym posiadaczem maszyny Taski Swingo 455E. Wielki plus za jej krotki okres ladowania sie. Dzieki niej teraz sprzatanie i utrzymnie lokalu w cystosci jest bardzo proste a maszyna jest wykonan z materiałów bardzo dobrej jakości.
Sandra
Urządzenie Taski swingo 1255B przeznaczone jest do profesjonalnego oczyszczania oraz osuszania twardych posadzek na średnich powierzchniach. Świetnie sprawdza się w przypadku podłogi wykonanej z płytek ceramicznych, gresu, kamienia, betonu, PCV, a także wielu innych materiałów. Jest to urządzenie, które doskonale sprawdza się przede wszystkim w przypadku posadzek o niewielkim rozmiarze. Maszyna jest bardzo łatwa w obsłudze - bez problemu sobie z nią radzę. Lekkość jej prowadzenia bardzo ułatwia mi pracę. Sprzęt doskonale spełnia swoją rolę, nie wymagając przy tym żadnej regulacji, co znacznie ułatwia pracę z nim.
Wybór urządzenia Taski swingo 1255B był doskonałym wyborem. Serdecznie polecam
Napisz komentarz o firmie budowlanej
Końcowa ocena firmy:

Podobne firmy budowlane

Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 2.5/5 (2 opinie)
Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie

Tanie mieszkanie niekoniecznie będzie miało nisk...
Zamiast decydować się na byle jakie rodzaje zest...
Szeroko pojmowana sztuka to dziedzina, któr...
Laminat jest nowoczesnym tworzywem o niepowtarzaln...
Decydując się na kupienie mieszkania w mieście ...
Czy nie miewasz czasem wrażenia, że chciałbyś ...