Producent drewna klejonego RICHD.ANDERS

Pozycja
w Katalogu:
4
Producent drewna klejonego RICHD.ANDERS
  • Szybkość realizacji: 5/5
  • Jakość: 5/5
  • Cena: 5/5
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101 https://www.richd-anders.pl/
Średnia ocena producenta
5/5
Wszystkie oceny: 7
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
06:00–16:00 06:00–16:00 06:00–16:00 06:00–16:00 06:00–16:00 Zamknięte Zamknięte

Opis przedsiębiorstwa

Producent drewna klejonego Richd. Anders jest firmą produkcyjno-handlową z branży drzewiarskiej z ponad 130-letnią tradycją Powołana w 1994 r. firma bazuje działaniach Richarda Andersa, który w 1882 roku otworzył na Mazurach pierwszy tartak. Przekazywane z pokolenia na pokolenie dziedzictwo przetrwała do dziś, ale w unowocześnionej formie. Dzięki temu funkcjonujące obecnie przedsiębiorstwo osiąga sukcesy, jako lider na rynku branży drzewnej.

Zobacz inne artykuły związane z Producent drewna klejonego Richd. Anders:

 

Richd. Anders Polska to firma, której działalnością jest wytwórstwo wysokiej jakości kantówek, listew i paneli klejonych. Co więcej firma zajmuje się dystrybucją elementów klejonych na indywidualne zamówienie, ale też dostarcza surowce wykorzystywane w produkcji mebli i akcesoriów meblowych. Uczestnicząc w wielu projektach, firma mogła zautomatyzować i unowocześnić zakład produkcji. Zatrudnieni fachowcy mają do dyspozycji świetnie wyposażone hale produkcyje oraz magazyny o łącznej powierzchni   około 4800 metrów kwadratowych. Zaplecze technologiczne stanowią także komory suszalnicze, parzelnia drewna oraz kotły grzewcze.

Produkcja bazuje na maszyny i urządzenia najwyższej klasy. W związku z czym osiągalne jest otrzymywanie drewna klejonego spełniających wymogi uni europejskiej.   Producent kantówki okiennej Richd. Anders   dysponuje certyfikatami, m.in potwierdzającym jakość swoich wyrobów, a także FSC gwarantującym, że w procesie wytwórstwa wykorzystano tylko i wyłącznie drewno z lasów objętych gospodarką planową, co jest zgodne z wytycznymi odnoszącymi się do przepisów dotyczących ochrony przyrody.

Strony internetowe dla Producent kantówki okiennej Richd. Anders Polska:Richd. Anders Polska zlokalizowana na Podkarpaciu w miejscowości Kańczuga to nowoczesne przedsiębiorstwo, które wybija się nad konkurentami dzięki podtrzymaniu wieloletniej tradycji i pasji do obróbki drewna.   Firma Richd. Anders Polska   produkuje najlepszej jakości kantówki, listwy i panele klejone, poza tym wykonuje usługi obróbki, suszenia i palenia drewna.

Richd. Anders to firma, która na rynku utrzymuje się na stabilnej pozycji od wielu lat - nie tylko oferuje własne produkty, ale również towary handlowe, które wcześniej zostały zamówione przez klienta. Richd. Anders jest marką produkcyjno-handlową w branży drzewnej, która posiada 135-letnie doświadczenie w prowadzeniu rodzinnego biznesu, a także specjalistyczną wiedzę, która dotyczy fachowej obróbki drewna.

Firma wszystkie surowce, które wykorzystuje na tworzone produkty, a więc: kantówki w kształcie litery L i T, kantówki okienne i drzwiowe, płyty klejone, listwy oraz różnorodne elementy klejone na indywidualne zlecenie, pozyskuje z certyfikowanych lasów oraz innych źródeł - jest to postawa odpowiedzialna, w szczególności wobec przyszłych pokoleń. Firma posiada certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council®) o numerze licencji FSC® C112419. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala na profesjonalną obsługę klientów na najwyższym poziomie, a także wysoką jakość oraz ponadprzeciętną estetykę oferowanych produktów zestawioną z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Richd. Anders swój zakład produkcyjny prowadzi w Kańczudze, gdzie produkowane są półfabrykaty z wykorzystaniem drewna klejonego warstwowo. Wspomniane półfabrykaty, a więc kantówki okienne i drzwiowe, wykorzystywane są przede wszystkim w ramach przemysłu stolarki otworowej, natomiast stelaże i płyty przeznaczone są do przemysłu meblarskiego. Richd. Anders oprócz półfabrykatów świadczy również usługi związane z mechaniczną obróbką drewna, a także w zakresie jego parzenia i suszenia. W Richd. Anders stosowana jest nowoczesna technologia, która oparta jest na najnowszych generacjach obrabiarek przeznaczonych do obróbki drewna. Zakład produkcyjny Richd. Anders jest również wyposażony w inne urządzenia, które pomagają spełnić jak najwyższe wymagania jakościowe tworzonych półfabrykatów. Zatrudnieni w firmie pracownicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą z zakresu branży drzewnej.

Jak oceniacz firmę?
Szybkość realizacji:
Jakość:
Cena:
Nowe komentarze o firmach: (7)
Patryk
solidna firma
~oliwia
Jakość pierwsza klasa, polecam.
Mikołaj
Firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem, a to się dzisiaj ceni.
Henryk
Świetna jakość , polecam
Adam
Firma Richd. Anders to najlepszy producent drewna klejonego.
Marek
Drewno klejone najlepszej klasy, polecam producenta.
Jarek
Współpracuję w firmą od wielu już lat i nigdy się nie zawiodłem. Produkty są zawsze wysokiej jakości.
Napisz komentarz o firmie budowlanej
Końcowa ocena firmy:

Podobne firmy budowlane

Załęska 82
35-322
tel: 178528492
Ocena: 4.58/5 (12 opinii)
Nestora 1
37-700
tel: 166760430
Bądź pierwszy
w ocenie
Aleja Armii Krajowej 4A
35-307
tel: 602653795
Ocena: 4.29/5 (7 opinii)
Warszawska 71
35-230
tel: 178611137
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Langiewicza
35-021
tel: 172838103
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Paderewskiego 102
35-32628
tel: 784411820
Ocena: 2.5/5 (2 opinie)

Tanie mieszkanie niekoniecznie będzie miało nisk...
Mieszkania w Rzeszowie cieszą się bardzo dużym ...
Masywna szafa na całą ścianę będzie praktyczn...
Taski Swingo 350B to urządzenie, które mimo swoi...
W dzisiejszych czasach istnieje bardzo dużo r&oac...
Naszą uwagę skupić powinniśmy na takich czynni...