Jakie drewno na kantówkę okienną?

Jakie drewno na kantówkę okienną?

Nowocześnie produkowane okna http://www.wasiak.net/oferta/okna-dachowe.html są szczelne i nie wymagają nieustannego malowania, jak okna sprzedawane w latach 80. Współczesne okna produkowane są w zaawansowanych technologicznie procesach produkcji, a wykorzystywane drewno pochodzi od certyfikowanych dostawców, następnie jest ono klejone wodoodpornym klejem wysokiej jakości oraz jest impregnowane specjalnymi materiałami, które zwiększają jego odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Podstawowym materiałem, z którego wykonywana jest kantówka okienna, jest tzw. klejonka, czyli płyta klejona. Producent kantówki Richd. Anders produkuje klejonkę sosnową właśnie z przeznaczeniem do przemysłu stolarskiego, dlatego wykorzystuje drewno w klasie oraz jakości zamówionej przez klienta. Richd. Anders na zamówienie klienta wykonuje wszelakiego rodzaju elementy z drewna sosnowego nie tylko o zróżnicowanej budowie, ale również jakości, która została wskazana przez klienta z wykorzystaniem wodoodpornego kleju. 

Richd. Anders kantówkę okienną https://www.richd-anders.pl/produkty/kantowka-okienna-i-drzwiowa.html wykonuje głównie z drewna sosnowego, jednakże na specjalne życzenie klienta możliwe jest wykonanie kantówki eukaliptusowej oraz kantówki modrzewiowej. Producent drewna klejonego wykorzystuje drzewo o wilgotności 12% ±2% oraz ciągle dba o jego jak najwyższą jakość. Standardowo zbudowane kantówki sklejane są wodoodpornym klejem. Warto wspomnieć, że Richd. Anders oprócz kantówek okiennych oferuje kantówki o profilach francuskich, brytyjskich, skandynawskich, a nawet włoskich, które często wykonać według szczegółów podanych przez klienta. Producent drewna klejonego oferuje również rozwiązania związane z autorską technologią produkcji kantówki w kształcie litery L oraz T, która zapewnia efektywniejsze wykorzystanie surowca. Co więcej, w przypadku tej metody profilowania istnieje szansa odkrycia wszystkich wad w drewnie, dzięki czemu można je wyeliminować na etapie klejenie kantówki. 

Nowe komentarze o firmach: (0)
Napisz komentarz o firmie budowlanej
Końcowa ocena firmy:

Podobne firmy budowlane

Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie
Bądź pierwszy
w ocenie
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Czy nie miewasz czasem wrażenia, że chciałbyś ...
Wypoczynkowa przestrzeń salonu powinna być wypos...
Przy zakupie mieszkania należy wziąć pod uwagę...
Taski Swingo 350B to urządzenie, które mimo swoi...
Mieszkania w Rzeszowie są atrakcyjne dla kupując...
Zsypy budowlane są wykorzystywane nie tylko do po...