DATA-COM Rzeszów

Pozycja
w Katalogu:
4
DATA-COM Rzeszów
  • Szybkość realizacji: 5/5
  • Jakość: 5/5
  • Cena: 5/5
Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów
tel: 501318014 https://www.d-com.pl/
Średnia ocena producenta
5/5
Wszystkie oceny: 7
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
10:00 - 18:00 10:00 - 18:00 10:00 - 18:00 10:00 - 18:00 10:00 - 18:00 Zamknięte Zamknięte

Opis przedsiębiorstwa

Firma Data Com Rzeszów sprzedaje swoje usługi z podłączenia Internetu w całym Rzeszowie profesjonalnie od ponad 18 lat. Nabyta przez lata pracy wiedza oraz doświadczenie umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług dotyczących dostawy Internetu radiowego i Internetu światłowodowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu Internetu światłowodowego na terenie Rzeszowa i okolic, dzięki czemu klienci DATA-COM mogą korzytstać z szybkiego Internetu, działającego bez najmniejszego zarzutu. Warto również, zastanowić się nad możliwością zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma Data Com. Tak zwana "radiówka" funkcjonuje bez użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję danych. Data-Com jest dystrybutorem Internetu Rzeszów, który oferuje również usługi serwisowania sieci. Wsparcie serwisowe zajmuje się naprawą usterek, jak i przeprowadzaniem przeglądów i aktualizacji.

Strony WWW dla  Dostawca internetu Data Com:


Dostawca internetu Data Com Rzeszów udostępnia swoje usługi dla firm i domów jak też instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie i miejscowościach obsługiwanych przez firmę. Data-Com zajmuje się bowiem nie tylko w dostawie dosępu do internetu oraz radiowego, zajmuje się również outsorcingiem IT, budową oraz konfiguracją sieci, budowaniem infrastruktury zapasowej i naprawianiem usterek oraz wad technicznych. Dodatkowo klienci DATA-COM mają możliwość podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, wykorzystanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i wysoka jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Przypisy dla innych serwisów online:


Rzeszowski dostawca Internetu DATA-COM oddaje do dyspozycji osobom fizycznym i biznesmenom opłacalne aktualne pakiety . Odróżniają się pomiędzy sobą wzajemnie sumą co miesiąc rozliczanej opłaty a także ilością megabitów pobierania i megabitów wysyłania . Światłowód na Podkarpaciu od dostawcy DATA-COM został udostępniony dla klientów w czterech odsłonach, dlatego też każda osoba zdecyduje się na najkorzystniejszą dla siebie lub swojego biznesu ofertę. Kwota najmniejszego pakietu dziś to tylko około 30 złotych, najdroższy (w dzisiejszej cenie 150 zł miesięcznie) stanowi doskonałe rozwiązanie dla właścicieli zlokalizowanych na Podkarpaciu firm lub klientów mających duże zapotrzebowanie bądź najzwyczajniej w świecie niezgadzających się na ustępstwa. Internet radiowy na obszarze miasta Rzeszów i okolic podobnie do Internetu światłowodowego Rzeszów istnieje w różnych opcjach, których koszt szacuje się między 29,99 zł a 150 zł wnoszonych miesięcznie.

Podkarpacki dostawca Internetu DATA-COM może zaproponować liczne pakiety Internetu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wypowiedzi publikowane w Internecie odnośnie firmy i jej oferty traktuje się jako gwarancję wysokiej jakości usług DATA-COM i stabilnego oraz szybkiego udostępnianego przez niego Internetu w Rzeszowie.

Jak oceniacz firmę?
Szybkość realizacji:
Jakość:
Cena:
Nowe komentarze o firmach: (7)
Łukasz
Data-Com oferuje nie tylko szybki internet, ale także kompleksową obsługę sieciową. Firma szybko i sprawnie reaguje na zgłoszenia.
Małgorzata Szymańska
Internet radiowy od Data-Com to rozwiązanie idealne, zwłaszcza w miejscach, gdzie kable nie wchodzą w grę.
Nowicki
Dzięki światłowodowi nasza firma działa sprawniej i efektywniej.
Izabela Nowakowska
Obsługa techniczna Data-Com jest zawsze na miejscu, gdy czegoś potrzebuję.
Grzegorz Dąbrowski
Dla mnie Data-Com to po prostu pewność. Ich Internet światłowodowy działa bez żadnych problemów.
~Antek
Internet, na którym można polegać. Polecam każdemu!
Nekto
DATA-COM zaoferowało mi doskonałe pakiety internetowe, idealnie dopasowane do moich potrzeb. Teraz mogę surfować, streamować i pracować online bez żadnych ograniczeń.
Napisz komentarz o firmie budowlanej
Końcowa ocena firmy:

Podobne firmy budowlane

Goździkowa
35-604
tel: 660722441
Bądź pierwszy
w ocenie
Kruhel Pełkiński 72
37-500
tel: +48166215930
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Rakszawa 508
37-111
tel: 172261116
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Budując dom, czy też wykonując generalny remont...
Kuchnia to bez wątpienia jedno z najważniejszych...
Przed Tobą kupno drzwi zewnętrznych, jednak nie ...
Kupno nowej formy zakwaterowania jest trudne wtedy...
Pierwszy dylemat przed którym stoimy u prog...
Mieszkasz w domu? A czy Twoja posesja jest właśc...