Mieszkanie dla osób młodych

Mieszkanie dla osób młodych
Osoby młode bardzo często stają przed trudnym wyborem, jakim jest pozostanie w rodzinnym kraju, lub wyjazd za granicę. Niestety, nie zawsze mogą pozwolić sobie na życie tutaj, gdzie bardzo ciężko jest zarobić na własne mieszkanie oraz wyprowadzkę z rodzinnego domu, o czym marzy większość młodych osób. Jednak jeżeli masz choć trochę zaoszczędzonych pieniędzy i już niedługo planujesz ślub, możesz skorzystać ze specjalnych zniżek, które przysługują w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”.

Jakie musisz spełniać warunki, aby móc starać się o dofinansowanie?

Po pierwsze, musisz mieć mniej niż 35 lat. Jeżeli jesteście małżeństwem, brany jest pod uwagę wiek młodszego małżonka. Dodatkowo, nie możesz posiadać innego mieszkania a także musisz mieć kredyt na kwotę, która stanowi minimum 50% ceny mieszkania i który będzie na co najmniej 15 lat. Ostatni warunek to cena mieszkania, która nie może być wyższa niż ceny mieszkań określone dla danych lokalizacji. 

Jeżeli spełniasz te wszystkie kryteria, możesz starać się o dofinansowanie, które wynosi 10, 15, 20 lub 30% w zależności od kolejnych warunków, które są brane pod uwagę. 
Nowe komentarze o firmach: (0)
Napisz komentarz o firmie budowlanej
Końcowa ocena firmy:

Podobne firmy budowlane

Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Pierwszy dylemat przed którym stoimy u prog...
Czy zdecydować się na wspólne mieszkanie ...
Pod tajemniczo brzmiącym mianem rury drenarskie o...
Na polskim rynku nie brakuje dzisiaj rozmaitych el...
Szklana weranda to nowy trendy w naszym kraju. Od ...
Zsypy budowlane są wykorzystywane nie tylko do po...