Drzwi plastikowe

Drzwi plastikowe

Drzwi plastikowe z kolekcji City świetnie pasują do architektury urbanistycznej, która obecnie równoważy postęp technologiczny wraz z pięknem i potrzebą obcowania człowieka z przyrodą. Styl miejski wyróżniają proste kształty, jednolita kolorystyka oraz inspiracja organicznymi formami. To na bazie tego zestawu cech powstały nowoczesne drzwi tarasowe City o nieco surowym charakterze, ostrych kształtach oraz zdecydowanych liniach. To klasyczne profile umożliwiające dostęp do dużej ilości naturalnego światła oraz obcowanie z naturą dzięki zatarciu granicy pomiędzy wnętrzem domu a powierzchnią na zewnątrz.

Drzwi PCV City to najbardziej uniwersalna propozycja znajdująca się w ofercie Solo. System spełnia wszelkie wymagane normy europejskie dotyczące cech użytkowych stolarki otworowej. Kolekcja City zawiera zarówno produkty klasyczne, jak i te eleganckie wpisujące się w styl miejski. Drzwi tarasowe PCV wykonywane są z najlepszych na rynku komponentów, dlatego zapewniają świetną izolację termiczną i akustyczną. Te nowoczesne profile sprawdzają się w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych czy blokach, gdzie muszą sprostać oczekiwaniom dużej liczby osób.

System City posiada pięciokomorową ramę oraz stalowe wzmocnienia, które są kryte dla podniesienia estetyki drzwi. Stosowane w nim sześciokomorowe skrzydło klasyczne lub pół zlicowane odpowiada nowoczesnym trendom architektury. Drzwi posiadają również dwie uszczelki zapewniające im wysoką szczelność. W ich standardowym wyposażeniu znajdują się również klamki Hoppe secustic, które gwarantują wygodę w użytkowaniu drzwi oraz bezpieczeństwo wnętrza. Dodatkowo przed włamaniem do budynku chronią również okucia Winkhaus Active Pilot. Te wysokiej jakości elementy wpływają na bezawaryjną pracę drzwi mimo upływu czasu.

Drzwi zewnętrzne PCV znajdujące się w kolekcji City produkowane są w wersji drewnopodobnej i palecie barw RAL. Pozwala to na ich łatwe dobranie do posiadanej elewacji budynku czy też jego stylu. To ekonomiczne okna, które wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz podniesione parametry użytkowe.

Nowe komentarze o firmach: (0)
Napisz komentarz o firmie budowlanej
Końcowa ocena firmy:

Podobne firmy budowlane

Ocena: 5/5 (19 opinii)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Bądź pierwszy
w ocenie

Polska jest krajem o długoletniej historii i trad...
Odpowiednie ułożenie podłogi na gruncie nie jes...
Wybór odpowiedniego dachu to szalenie istotna kwe...
Głównym atutem odkurzaczy plecakowych jest wygod...
Kupno nowej formy zakwaterowania jest trudne wtedy...
Czy nie miewasz czasem wrażenia, że chciałbyś ...